Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus nephritis syndroma?...

Krónikus nephritis syndroma? Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a leletemet . Van meg valakinek? Mivel kezeltek neki stb? Pentek van ugye es hetfoig azert szeretnem tudni h mi is ez

2022. júl. 8. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éve diagnosztizálták, azóta veseátültetett vagyok, de minden eset más, szóval ne erre alapozz. Nekem annak idején szteroidokkal próbálták kezelni.
2022. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es azt negjerdezhetem h neked puffadt e tole a hasad? Eredetileg hasi puffadas miatt mentem kivizsgaltatni magam (minden etkezes-ivas utan) vagy ez nem is tunete?
2022. júl. 8. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én ödémás voltam, azaz vizesedtem, nekem ez volt a legelső tünetem, és az a hason is meg tud jelenni. Puffadás (tehát hogy levegő van a hasban) olyan nekem nem volt.
2022. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen !


Hat aztan lehet h vizesedik a hasam ki tudja ,en csak azt tudom h nagyobb:d


Szep napot neked!

2022. júl. 8. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, kitartást, neked is szép napot! :) ha még lenne kerdesed írj nyugodtan.
2022. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!