Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 éves nő vagyok. Endokrinoló...

22 éves nő vagyok. Endokrinológiai vizsgálatra megyek 2 hét múlva, mert gond van a menstruációmmal(nem jön meg), szőrösödök, stb. Pcos gyanú is lehet.. ?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy az endokrinológiai vizsgálat során kiderülhet, hogy szoktam maszturbálni? Kiderülhet ultrahangból, vérből, vagy hormonvizsgálatból? Kétségbe vagyok nagyon esve, mert nagyon kellemetlen lenne, ha ez kiderülne. Már mindenhol olvasgattam erről, és azt írja minden oldal, hogy nem.

1 éve már voltam egy másik endokrinológusnál, és akkor sem derült ki ilyesmi, de eléggé paranoiás vagyok, és megint rápánikoltam.

Köszönöm előre is a segítséget?



2023. jún. 22. 08:29
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdőjelek csak azért, mert így engedte kiírni, bocsi. Az nem kérdés, hogy pcos lehet-e, csak oda kellett írnom.
2023. jún. 22. 08:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy derül ki, figyelj kicsit jobban biológiaórán.
2023. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangon max az derülhet ki, ha feldugtál magadnak egy uborkát vagy hajlakkos flakont és ottmaradt. :-)
2023. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Most nagyon megnyugodtam🥺

Ez 100%? Én azt hittem, hogy az orgazmus befolyásol hormonszintet vagy ilyesmit, és orvosilag kideríthető, ha valaki csinálja..

a másik kérdésem pedig, ha megkérdi a doki, hogy él-e valaki nemi életet, akkor csak az számít nemi életnek, ha másik emberrel lefekszel?

2023. jún. 22. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja kimutatni semmi és a nemi élet arra vonatkozik, igen, ha van szexuális kapcsolatod más valakivel.

De ezt amúgy egyáltalán nem kellene szégyelned, az orvos sem vetne meg érte, meg nem is érdekelné, hidd el.

2023. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!