Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen márkájú intimkelyhet...

Milyen márkájú intimkelyhet ajánlotok? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nyaraláskor sajnos meglesz a menstruációm, és ezzel jobbnak tartom az úszást mert nincs cérna stb… viszont még nem használatm eddig soha.

2023. jún. 23. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az intim kehely elég problémás, mert magadnak kell tudnod, hogy melyik lesz az ami neked jó, és kényelmes. Nincs két egyforma hüvely.


Amit fontos tudni, hogy a hüvely izomzatod mennyire feszes, a méhnyakad magassága és pozicciója milyen. Ezt te magad tudod önvizsgálattal meg mondani.


Ehhez segítség:

[link]


Ezután ha már tudod a paramétereidet, tudsz választani megfelelő kelyhet is. Nem a márka a lényeg hanem az, hogy neked melyik a legjobb méretű.

2023. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell gyakorolni a biztos felhelyezést is, egy két ciklussal előtte hogy biztos ne szivárogjon.
2023. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- méhszáj magassága ciklus közben mérve, lehetöleg több napon keresztül, mert vándorolhat le-fel

- vérzés erössége

- görcsölsz-e

- sportolsz-e

- hüvelyizomzat erössége

Ezekre a paraméterekre lesz szükség, ahhoz, hogy a megfelelö méretet megtaláld. Aztán kell 2-3 ciklus, hogy a helyes technikát megtanuld.

Ha ez mind megvan és megfelelö, akkor egy nagyon jó dolog a kehely. Csak sajnos ez nem olyan, hogy leveszek egyet a polcról.

Az emilla oldalán van teszt, ami segít választani. A Pirospont menstruációs boltban és a facebook csoportban is szívesen segítenek.

2023. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mivel jövőhónapban megyünk akkor ez esélytelen szinte hogy odáig összejöjjön, vagy menstruáció nélkül is lehet gyakorolni a felhelyezést plusz eltávolítást?


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2023. jún. 24. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima dm márkás van, toc. Utána is olvastam, de végül azért választottam, mert egyszerű volt beszerezni. Azóta próbáltam mást is, de nekem ez vált be leginkább, mert elég masszív anyaga van és könnyen visszanyeri az alakját felhelyezésnél, ami egy puhább kehelynél nem megy ennyire egyszerűen. Így is kellett hozzá némi gyakorlat, de nekem inkább kivenni volt bonyolultabb. Azóta már ez is jól megy és örülök, hogy kipróbáltam.
2023. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Én is most szemezek vele, illetve a másik dm-Ben kaphatóval is. Neked melyik méret van?
2023. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a doboza már nincs meg, de szerintem nagyjából közép méret van, szerintem M-es. Nem volt még tapasztalatom vele, de az első pár nap elég erős a vérzésem, emiatt nem a kicsit választottam.
2023. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!