Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális e az hogy a menstruác...

Normális e az hogy a menstruációm több napos eltérésekkel jön meg?

Figyelt kérdés

Szinte minden hónapba máshogy szerencsére beleesik a 21-35 napba de akkor is, hol 26 napra majd 29,22,27,23

A tavalyi évben mindig 24-26 nap volt.

Érdemes orvost felkeresni?



2023. jún. 23. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell ezzel orvoshoz menni. Jó ég. Ezt hívják pontos ciklusnak. Senkinek nem mindig napra pontos. Néhány nap csúszás total belefér. Nekem 25-28 nap között mozog.
2023. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok köszi csak nagy eltérések éreztem hogy 29 napra jön aztán meg 22
2023. jún. 23. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy eltérés. Normális.
2023. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normális, nem mindenkinek óramű pomtosságú, nekem sem az, de a normális határon belül van mindig. Ez egyébként annyira rossz, mert én már 25-26.napon nagyon aggódok, hogy meg fog jönni, de van, hogy utána még 4 napig nem jön meg, van amikor meg igen. Nem tud az ember nyugodtan elmenni otthonról egy világos szoknyában, mert nekem pl azonnal nagyon erős vérzéssel indul. Persze amikor nyaralok, akkor mindig előbb jön meg a kelleténél.
2023. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,főleg ilyenkor nyáron a legrosszabb nemcsak a meleg vagy a strandolás miatt hanem már a 20. nap körül nem merek világos nadrágot vagy szoknyát venni.
2023. jún. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!