Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok,a menstruaciom...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 éves vagyok,a menstruaciom kb 2 es fel eve van meg. Altalaban 32-34 napos a ciklusom. 3-4 napig szoktam menstrualni. Nagyon ritka mikor 3 napig tart. Tavaly volt egyszer és most idén is valamikor. Viszont en nagyon tulgondolos vagyok()?

Figyelt kérdés

Es nagyon tulstresszelem magam mindenen. Ezen meg főleg ami történt.

Április 15.-re volt írva a mensim,helyette 17.jott meg. De minsig kesik 1-2 napot. Volt olyan mikor pontos volt.,de az ritka.

Aprilis 19.-ig volt kozepes verzesem…másnap 20.-án már sotetbarnas folyasom volt. Aztan estere el is allt. 21.-én màr semmi barna folyasom nem volt. De 22.-én napkozben elmentem wcre es sotet barna lett a bugyim. Sotet barna folyasom volt.

Volt mar egyszer ilyen de nem ugy hogy eláll a mensim,aztan ra 1 napra ujra elkezdodik valami barna folyas…

Ma már semmi nem jott…direkt sokazor elmentem wcre h megnezzem.


Kerlek nyugtassatok meg hogy ez normalis…volt mar velem ilyen h barna folyasom vam mensi utan de nem ugy ahogy a fentiekben leirtam.

Kerlek segitsetek a valaszotokkal

Koszonom❤️😭



2023. ápr. 23. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes! Csak azert irom le hogy senki ne gyanakodjon erre. Mert az lehetetlen h az legyek!
2023. ápr. 23. 19:13
 2/3 anonim válasza:
53%

Teljesen normális, még egyáltalán nincs rendszer a ciklusaidban, a hormonok is összevissza vannak a te korodban. Hidd el, felnőttként is volt már ilyenem.


Ha nagyon zavar, akkor keress fel egy nőgyógyászt, de veleményem szerint nálad nem nagyon lehet gond.

37/n

2023. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már vagy 6x-ra kérdezed meg. Az előző ötre nem kaptál elég választ?


Menj pszichológushoz.

2023. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!