Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek ettől terhes?

Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés

Mercilon tablettat szedek 3 éve,rend szerint. Jelenleg az első szünnapnál járok. A mai napon sajnos belecsöppentem egy kalandba, egy ideig óvszer nélkül csinaltuk,de óvszerbe ment el az illető.

A kérdésem az hogy így, hogy ovulació után jó pár nappal, es Mercilon szedese mellett lehetek terhes elovaladektol stb?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Igazaból olyan erősen csinálta hogy jelenleg elegge faj a méhem, de szerintem ez csak a közelgő mensi miatt van.

Ha most megjön majd, nem kell tovabb aggódnom,fix nem vagyok terhes?



2023. jún. 24. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mondd te valami értelmi sérült vagy? Elolvastam a betegtájékoztatóját ennek a gyógyszernek a házi patika oldalán. Ez fogamzásgátló tabletta. Arra van hogy más egyéb védekezés nélkül lehessen szexelni. Ha beléd megy akkor is véd hiszen alapvetően erre van... Milyen ovulációról beszélsz?! A fogamzásgátló tabletta működési elvével sem vagy tisztában. Amíg hormont szedsz addig neked nincs semmiféle ovulációd. Az agyamat eldobom az ilyen kérdésektől.

26N

2023. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg meg, aki fosik a terhességtől, az miért óvszer nélkül szexel akár csak egy pillanatig is? :O
2023. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ilyen kalandnál pont nem a terhesség a legnagyobb rizikófaktor.

A fogamzásgátló mellett emlegetett ovulációtól meg nekem is kihullott fele hajam, mondjuk 3 éve szedni valamit de nem érteni miért azért lemémy dolog...

2023. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Én megvédelek mert igen is előfordul hogy valakinek lesz mellete elvetve egy egy peteerese.De nem kell aggódnod ha óvszerbe ment el akkor nem lehet baj sőt a tabletta a 7 napos szunetben is véd😊
2023. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Elő, elő, persze, meg a szűznemzés is...


Édesem, ha az illető _rendesen_ szedi a neki megfelelő fogamzásgátlót, akkor a büdös életben nem lesz mellette peteérése.

2023. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5os.

Nem egy ismerősöm van aki tökéletesen szedte a jó gyogyszert sok éven keresztül es teherbe esett mellete.

Ritka de evente kb 100 nőnél megesik

2023. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

#6. A Mikulásban és a húsvéti nyusziban is hiszel még, ugye?


Ha ez nem egy ismerősöddel megesett, akkor azt kell mondjam, kretttténekkel barátkozol.

2023. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hülyékkel nem veszekszem
2023. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, félsz, hogy még velük szemben is alul maradsz?🤣😂
2023. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!