Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2013ban volt egy abortuszom....

2013ban volt egy abortuszom. Most előző hónapban volt meg utoljára a menzeszem most 14. -én kellett volna meg jönnie és még mindig nem jött meg ma csináltam egy tesztet de negatív lett ettől függetlenül lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Eltelt már 2 hét azóta a bizonyos aktus óta?
2017. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szexeltél, lehetsz terhes. Ha volt abortuszod 4 éve, ha nem.
2017. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert tartós párkapcsolatban élek így majdnem minden naposan van együtt lét. Március 17-tol 21-ig volt meg de ebben a hónapban valahogy el marad
2017. ápr. 18. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
De most akkor próbálkoztok,tehát szeretnétek babát?
2017. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem beszéltünk konkrétan a párommal a babáról de ha terhes is vagyok nem vetettném el mert biztosak a körülmények. Csak eddig rendszeresen meg jött késés nélkül de most nem jön valamiért és a tesztem negatív lett lehet még korai és nem mutasa ki? Vagy az volt a baj hogy nem első vizeletbol csináltam?
2017. ápr. 18. 11:23
 6/7 anonim válasza:
Első vizeletből kellene csinálni inkább. Haa védekezés nélkül vagytok együtt akkor simán lehet baba is a dologban.
2017. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nem védekezünk és elő fordult hogy el ment bennem. És ha holnap az első vizeletbol is negatív lesz? Mert kértem idő pontot nő gyógyászhoz de május 8.ara kaptam időpontot
2017. ápr. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!