Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi tünet megtermékenyí...

Terhességi tünet megtermékenyítés utáni első héttel ?

Figyelt kérdés
Egy hete szexeltem barátommal mensi után 3 nappal és duzzadt mind két mellem, fáj de csak a bal viszont a bimbóm nem . Vizelési ígérem van alhasi fájdalmam fáj a hólyagomnál es mostmár neha görcsöl a hasam kicsit.. még másfél hét van mesiig legalább. Lehet ilyen hamar érezni bármit is terhes vagyok ??

2023. jún. 25. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen hamar nem szokott erzodni, mert a beagyazodas nem azonnal tortenik meg, es onnantol sem azonnal. Viszont tesztet ma mar nagyon korai szakaszban lehet csinalni.
2023. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a tudat alattid. Bebeszéled. Az első tünet a kimaradt menstruáció.

Mellesleg esetedben szó sincs megtermékenyítésről. Az majd azután valós kifejezés, ha valóban terhes leszel.

2023. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy nem kívánt terhességem pár éve és hasonlóan érzem mint akkor kis alhasi görcs mint akkor csak a bimbóm nem fáj:( szedtem antibiotikumot mensi alatt de annak ki kellet volna mennie 4 nap alatt már nélküle?! Fogamzásgátlót is szedek azért se írtam merr hülyének néznek de nagyon sokat megy a hasam laktozerzekenyseg miatt biztos nem hat be is vettem 2 szemet mikor egybol kiwcztem,ezert nagyon félek amit nem kell megmagyaráznom szerintem. Tipikus görcs ugyanúgy van mint akkor többit nem merem megvárni.. ezért szeretnék tudni okokat erre. Doki 3 hét múlva van csak nagyon nem bírom ezt megegyszer .
2023. jún. 25. 15:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!