Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 vagyok 4 es fel eve menstru...

Vmsgy.Evi kérdése:

18 vagyok 4 es fel eve menstrualok. Lassan ugy veszem eszre kezd beallni Mert az elozo evben,meg pár honapban max 1-2 napot kesett. Mostanaban nem szokott..viszont a ciklusom valtozott egy 6 honapja vagy 7. 31-32 naposak voltak a —> (?)

Figyelt kérdés

ciklusaim, de mostanaban meg 34.

Egy 5 honapja kb 4 vagy 5 napig tartott a mensesem.

Azutan atvaltott 3 napra. Es hónapok ota az van hogy ( megjön és a harmadik nap estére eláll teljesen.) viszont a 4.nap nem jon semmi az 5.napon halvany pecsetelo verzeseim szoktal lenni. Ez az ami nagyon aggaszt engem. Es nagyon felek h mitol lehet?

A mostani menstruaciom június 23.-án jött meg, tartott júni 25.-ig. 26.-án halvany barnas lett tobbszor is a bugyim. ❗️❗️(Tudom ez a menstruacio elallasat jelzi..) ❗️❗️de 27.-én az az ma halvany pecsetelo verzesem volt 2x kb.❗️ Es az elozo honapban is ez volt ugyan igy…sosem volt meg ilyen😭

Nem vagyok terhes❗️szuz vagyok meg! ❗️ Es nagyon aggodom hogy ez normalis-e vagy nem❤️😭 nyugtassatok meg kerlek! Koszonom a segítő valaszokat!



2023. jún. 27. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális is lehet, nálam is voltak az utóbbi időben ilyenek, de én nem a te korosztályod vagyok. A legbiztosabb, ha elmész nődokihoz, én is azt tettem, engem megnyugtatott, persze meg is vizsgált előtte alaposan.
2023. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden amit írsz teljesen normális. És rendben van így.

26N

2023. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, a barnazas is az is, hogy a vége így elhúzódik.
2023. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, de ha nagyon aggodsz latogass meg egy nőgyógyászt, viszont arra való tekintettel hogy szűz vagy, és végülis mindig megjön rendben, nem hinnem hogy bármi gond lenne. A ciklus pedig gondol egyet és változik, nem feltétlen baj
2023. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Te minden kib. hónapban kiírod? Mert a neved alapján ez már legalább a 4-5. kérdésed
2023. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!