Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet és esetleg mit...

Ez mitől lehet és esetleg mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Hetek óta,de most inkább két napja alhasi fájdalmaim vannak,nem mentsruálok,mert most múlt el kb.másfél hete! Jövőhéten megyek nőgyógyászatra ,de ha esetleg valakinek volt ilyen akkor mi volt a baj vagy mit lehet kezdeni vele? Egyébként tavaly év végén műtöttek vakbélel ha ez szamit!
2023. jún. 28. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, - de ezt csak az orvos fogja pontosan megmondani. Több mindentôl lehet, kár találgatni. Fontos, hogy a Nôgyógyász csináljon hûvelyi Ultraschallt.
2023. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Jövőhéten megyek is,csak addig gondoltam hátha ad valaki tippet vagy járt már így valaki! De legalább kiderül jövőhéten,mert eleg nyugtalan vagyok ez miatt :/
2023. jún. 29. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!