Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetek folyton felfáva?...

Mitől lehetek folyton felfáva? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

19 vagyok. Októberben nagyon csúnyán felfáztam elejétől a végéig felvoltam fázva. Majd volt egy műtétem ami után elmult. Novemberben semmi. Aztán december óta mindig fel vagyok fázva. Van hogy 1-2 hétre vissza jön. Mar szedtem antibiotikumot is (valami növényit) es attol szinte azonnal el mult nem is volt semmi január közepéig aztán most ujra fel vagyok fázva már egy hete. Most tőzegáfonyás gyógyszert szedek ami erre való.

Nem az a kibirhatatlan felfázás van mint ami az utóbbi időbe. Reggeli első pisi az mindig nagyon fáj. Utána van ez a kellemetlen fájó inger (kb 2 oran keresztul) Napközbe aligha fáj vagy nem is fáj aztán másnap reggelre ujra kezdődik vagy még este.

Ez már kezd lelkileg is megviselni, sose voltam felfázós. 2022 októberig talán 6 évesen lehettem utoljára felfázva. Mit tudnék csinálni hogy ne legyen ez?

Most gondoltam még arra hogy esetleg az hogy munka után nagyon sokat vagyok a hidegbe 5 től 7 ig mert annyi míg haza érek.

De 2-3 zokni 2 pulcsi +kabát, sapka, sál szoval nem értem.



2023. febr. 17. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűnek tartom, hogy nem kezeltek ki rendesen
2023. febr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Véletlen elküldtem. Szóval, valószínű, hogy nem kezeltek ki rendesen egyik alkalommal, maradt vissza baktérium ês az mindig felszaporodik. Erős antibiotikum kúra kell.
2023. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Menj el háziorvoshoz, nézzék meg a vizeleted. Lehet, hogy az az antibiotikum, amit te szedtél, arra a baktériumra nem hat, ami neked van. Szóval vagy másfajta antibiotikum kell, vagy hosszabb ideig. De ezt az orvos a vizsgálatok után úgy is megmondja.
2023. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmi köze a hideghez. Ez egy baktérium által keltett gyulladás csak antibiotikummal lehet kikezelni. Menj el urológushoz aki csináljon vizelettenyésztést.
2023. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Szex után menj el mindig rögtön pisilni. A felfázást ugyanis ennek hiányában is el lehet kapni. Nászutas betegség néven sok infót találsz róla a neten.
2023. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!