Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El fogja hinni hogy szűz vagyok?

El fogja hinni hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukám kezdi sejteni hogy nem vagyok szűz de én tagadom mert most voltunk túl egy nagy veszekedésen és ha még ez is kiderül még nagyobbat fog bennem csalódni. El akar vinni nőgyógyászhoz viszont én ugye nem akarom hogy megtudja. A nődoki el fogja hinni ha azt mondom hogy csak azért mert ujjaztam már meg magam nagyobb tárgyal és amiatt szakadt át a szűzhártyám?


kérlek normálisan válaszoljatok



2023. jún. 29. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes nődoki nem megy ilyenbe bele, hogy anyád számára ellenőrizgesse neked a szűzhártyádat.
2023. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy, ez attól is függ.
2023. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se. Az orvos kiröhögné, ha téged "kérek egy szüzességi vizsgálatot" felkiáltással elé lökne.
2023. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mért akar elvinni nőgyógyászhoz? És hány éves vagy? Egyébként a szexuális életed 14 éven felül a magánügyed, csak terhes ne legyél.
2023. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem mindegy, hogy hány éves vagy. De most azért akar elvinni nőgyógyászhoz, hogy megnézesse, hogy szűz vagy-e még?
2023. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mivel orvosi titoktartás kötelezi simán megkérheted hogy zavarja ki anyádat a vizsgálat alatt. Akkor meg szólhatsz neki hogy lehetőleg ne mondja el h nem vagy szűz..
2023. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a doki csak a szűzhártya épségét tudná megállapítani, nem pedig azt, hogy mitől nem ép adott esetben... -.-

Márpedig attól, hogy valakinek nem ép a szűzhártyája, attól még lehet szűz.

Ugyanis a "szűz" kifejezés csak érintetlent jelent, vagyis azt, hogy férfi még nem közösült vele, nem pedig azt, hogy a szűzhártya az érintetlen.

2023. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Korod?
2023. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya ezer dologtól elszakadhat. Ezzel nőgyógyászhoz menni nagy marhaság. Nem is értem anyukádat...
2023. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ijesztgetés. Jó gyökér anyád van.
2023. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!