Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kb.3eve atszakadt a szuzhartya...

Kb.3eve atszakadt a szuzhartyam kielegites kozben, akkor ha megyek nogyogyaszhoz akkor o azt fogja hinni h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
Meg 12eves koromban amikor "felfedeztem magam" akkor kicsit tulzasba vittem es egyszerre ketszer akartam csinalni es ott elkezdett verezni es nem is ertettem mi tortent (mert akkor meg nem is menstrualtam).Aztan most visszagondolva akkor azt fogja hinni a doki h nem vagyok szűz?:00 pedig az vagyok 17 eves vagyok es most ketsegbeestem:o
2017. okt. 26. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fog gondolni semmit, sportolás közben is elszakadhat. Egyébként nem tudhatod, hogy teljesen elszakadt-e, mert csak betekintéssel állapítható meg.
2017. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el neki, hogy szűz vagy. A szűzhártya mástól is átszakadhat, tampon, sport. De ő ugye nem tudja, hogy mitől volt. Úgyhogy mondd neki, hogy szűz vagy. Részletezni nem kell, hogy egyébként valamikor átszakítottad a szűzhártyádat.

Egyébként lehet, hogy nem is szakadt át, csak megsértetted az ujjaddal a hüvely falét és az vérzett.

2017. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az orvos nyilvánvalóan tisztában van minden egyéb lehetőséggel amit sérül vagy eltűnik a szűzhártya. Amikor azt kérdezi hogy voltál-e már valakivel akkor sem a magánéleted érdekli, hanem hogy mihez viszonyítsa az állapotodat. Ha azt mondod hogy szűz vagy, értelemszerűen ezt veszi figyelembe. Ha úgy gondolod hogy ez számít de esetleg nem kérdez rá, külön is jelezheted. Hidd el hogy nem fog leállni veled vitatkozni hogy márpedig te nem lehetsz szűz.


A fordított eset is igaz, ha aktussal összefüggő tüneteid vannak/lehetnek akkor az orvos előtt nem szabad letagadni ennek megtörténtét. Megint csak nem az ő dolga az ítélkezés mások felett, hanem a diagnózis felállításához lehet fontos információ. Ahogy a "nem" is egy válasz aminek el kell hangozni, tehát ha nem történt még aktus azt sem kell szégyenből vagy szégyenlősségből letagadni, mert megint nem az orvos tisztsége hogy téged 17 évesen elítéljen mert még nem voltál senkivel.


Ne parázz ennyire.

2017. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Aztan most visszagondolva akkor azt fogja hinni a doki h nem vagyok szűz?"

Most készülsz nőgyógyászhoz?

2017. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt fogja kérdezni volt e már szexuális kapcsolatod, nem azt, hogy meg van e még a szuzhártyád.
2017. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alain Delon ***** válasza:
Akkor tisztázzunk valamit! Kb 3 éve 12 évesen, az 15, utána meg azt állítod, hogy 17 vagy. Az már csak hab a tortán, hogy "egyszerre kétszer akartam csinálni". De ha elmész a háziorvosodhoz, nem fog átlátni a bőrödön, csontodon, hogy lássa, mi van vagy mi nincs benned.
2017. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os! Ez eddig fel sem tűnt, miközben olvastam a kérdést. De így.., most, hogy mondod, ja, nem stimmel. Egyszerre kétszer hogy lehet csinálni? :)


Kérdésedre válaszolva: ha nem voltál még fiúval, mondd azt, ha kérdezi, hogy szűz vagy. Mert elvileg tényleg az vagy, ha megsérült, ha nem...

2017. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak elírhatta a kérdező,"kétszerre" helyett "két ujjal" akart lenni,talán.
2017. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as! Lehet! De a kora akkor sem stimmel. :)

(7-es voltam)


Mondjuk bírom, amikor valaki kiír egy kérdést, aztán eltűnik, mint a kámfor. Merthogy ezt csak ő tudná megválaszolni.

2017. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jaja becsultem, nemtom kb 12eves lehettem kitudja regen volt,most 17vagyok az biztos:D

ketszer: azaz,egyszer megvolt jott az orgazm,aztan gondoltam akkor megegyszer megcsinalom es ott tortent ez a verzes es mar nem is sikerult Az..

2017. okt. 26. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!