Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben tudtok ajánlani...

Debrecenben tudtok ajánlani jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Ha igen, a telefonszáma is kellene, és előre is köszönöm!! (magán dokira gondolok)
2008. aug. 18. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én magán dokit nem tudok,de van egy orvos ,aki debeceni, azt nem tudom hogy ott rendel e ,de szoboszlón rendel az egészségházban és nagyon jó orvos.
2008. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megmondanád a nevét és a tel.számát? Felhívom, megkérdezem. Köszi szépen!!!
2008. aug. 18. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:

dr. Varga Tamás itt találtam meg róla adtaokat!Húzd le és ott lesz a neve.Sok sikert!

[link]

2008. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom!
2008. aug. 19. 07:32
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy ha gondolod akkor ma rendel szoboszlón az egészségházban 11-1ig én is megyek ma hozzá :)
2008. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a számát, felhívom! Köszi szépen!!
2008. aug. 19. 11:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Na sikerrel jártál?
2008. aug. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom találtál e már dokit, de én Zatik Jánost ajánlom a Szt. Anna utcán. A web címe:

www.zatik-nogyogyasz.hu

Nagyon rendes, okos, korrekt, jó humorú, felelősségteljes és nagyon segítőkész is! :)

2008. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Zatik J. doktort ismerem a klinikáról, mások is dícsérik. Még nem mentem el, pedig nagyon kellene.... Kb. egy hónapja vérezgetek, először barnásat, utána pirosat, de alig volt valami. A napokban viszont "elöntött" a vér, úgyhogy biztos van valami bajom, csak félek, hogy valami rosszat mondanak....:(( Köszönöm a tippeket, azt hiszem, a jövő hétre csak össze kell szednem magam...
2008. szept. 12. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó válaszoló vagyok! Zatikról ezen a linken sok hasznos infót találsz! Én továbbra is őt ajánlom a legjobban! :)

[link]

2008. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!