Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Always Ultra Sensitive Night-o...

Always Ultra Sensitive Night-ot használ valaki? Hol veszitek?

Figyelt kérdés

DM-ben vettem eddig, azonban múltkor már nem kaptam.

[link]

Ha megnézitek, akkor sok helyen már nem forgalmazza a dm üzlet. Amelyik boltban még van, ott is gondolom az utolsó darabok.

Kérdezem, máshol még lehet kapni ilyen 3-as méretű, éjjeli sensitive Alwayst? Csak a dm nem árulja tovább, vagy megszüntetik mindenhol ennek a betétnek a forgalmazását?

A sima, kék Always nem jó, mert az műanyag, ez meg kényelmes teljesen, azért örülnék ha maradna.

Vett valaki mostanában ilyet?



2023. júl. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de en siman levaltottam az Alwayst nagyon hamar. Raadasul ezek a mindenttudo vekony, de oriasi betetek sose voltak nekem jok. Regimodian vastag betetet hasznalok, szarnya legyen, de emellett nincs baleset sose.

Libresse-nek hivjak meg mindig, nem tudom.

Ez teged nem vigasztal, de szerintem az Always nem azert a legnepszerubb, mert a legj9bb.

2023. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek én is így vagyok. Az always a legjobb minőség de kényelmetlen. úgyhogy én is sensitive-et vagy platinumot szoktam venni. Szerintem próbáld ki a platinumot ha azt lehet kapni az nagyon hasonlít a sensitive-re. Kicsit talán még jobb is
2023. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó a platinum is, bár szerintem az is kicsit műanyag érzetet ad. A kérdésedre válaszolva, a Rossmannban én meg tudtam venni Always ultra sensitiv night-ot.
2023. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a sima alwayst használom :)
2023. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!