Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Always platinum betét? Van...

Always platinum betét? Van aki ilyet használ? Mennyire jó? Mitől másabb a többi sensitivtől?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendszeresen nem ezt használom, de tegnap vettem egy csomaggal (mert ez az egy normális betét volt a kisboltban). 2t használtam el eddig, elég jónak tűnik. Jól rgad, nem mozdul el, elég gyorsan felszívja a cuccost szóval minőségre kb mint a sima always.

Amiben viszont különbözik, h nem olyan műanyagos a felülete, mondjuk nem is kifejezetten az a pamutos. Kb a 2 közötti állapot. Más a mintázat rajta. Jah meg (mondjuk ez nekem pont nem jön be) illatosított, ami egészen kellemes is addig míg tiszta, viszont miután ment bele egy kis cuccos összekeverednek a szagok ami már elég kiábrándító.

Szerintem próbáld ki mindenképp, a minőségével nem lesz baj. A többit meg úgyis neked kell kitapasztalni. Mármint azt, h mennyire kényelmes, zavar e, h illatosított stb.

Megmondom őszintén kellemesen csalódtam. Mondjuk alapból Libresse párti vagyok, de örülök neki, h kipróbáltam ezt is, mert így van egy jó alternatívám, ha mégegyszer úgy járok, h nem tudok libresse-t venni.

2018. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a sima Always csak lila meg illatosított. Egész jó amúgy.Jól ragad hamar szívja a cuccot.
2018. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!