Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpeszt csak nemi úton...

Nemi herpeszt csak nemi úton lehet elkapni?

Figyelt kérdés
Barátnőm elkapta, viszont én vagyok neki az első és ő is nekem az első. Előtte nem volt ilyen baja, attól félek megcsalt, viszont ő azt mondja, hogy biztos nyilvános wcn kapta el valahogy..

2023. júl. 3. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak nemi úton lehet elkapni, hanem pl. közös használatú tárgyaktól is, nyilvános közös használatú helyeken is...stb
2023. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, én ajakherpeszről kaptam el a páromtól. Neked nem volt kialakulófélben ilyen (még ha erős tünetet nem is okozott)?

Illetve valóban elkaphatta nyilvános helyen is, nem véletlen nem szabad fertőzötten ilyen helyeket használni, és kell mindent családon belül is fertőtleníteni.


Ne cseszd el azzal, hogy nem elég, hogy beteg még gyanúsítgatod is. Ahhoz, hogy ezzel bukjon le, hogy megcsal, nagyon szerencsétlennek kell lenni.

2023. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!