Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék érdeklődni, nemiherp...

Szeretnék érdeklődni, nemiherpeszt kaptam el,mint kiderüt soha mégcsak gombás sem voltam semmi...... Én hűséges vagyok azt olvastam nemiaktussal lehet elkapni...van egy párom..mennyi esélye hogy megcsalt??????

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, hogy megcsalt ... az biztosabb, hogy herpesze van amit atadott neked :)
2021. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neki semmi baja
2021. szept. 21. 17:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen de ha nemiúton kapható el, akkor ha nem tőlem?Ő kitől kapta?Lehet ő csak hordozó és mástól hozta.


Kegyetlen betegség..nem kívánom az ellenségének sem!!7 napja szenvedek gennyben úszok mozdulni nem tudtam.most kezd enyhülni.

2021. szept. 21. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az esélye, hogy megcsalt? Ezt tőle kellene megkérdezned.

Jobbulást!

2021. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod száján sem volt herpesz? Mert orális szexnél azt is át lehet adni. Ugyanolyan tüneteket ad ki, mint a nemi herpesz, ha intim területre kerül.
2021. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, mint a méhnyakrák vírus, ami lappanghat évekig, aztán fertőz csak? Mindenesetre meg kéne magát nézetnie, nehogy újra elkapd tőle.
2021. szept. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sehol nincs neki.

Szerintem megcsalt, úgy hozta..és Ő nem eshetett át csak hordozó lehet.

Persze tagadja.

Nem évekig ennek is van ideje igen azt hiszem 2 hét..de nem értek hozzá,csak azt tudom hogy kegyetlen fájdalom.Senkinek nem kívánom.


És ha egyszer elkapod, ez csak tünetmentesíthető ,örökre benned lesz, és kijohet újra akár ha stresszes vagy. Remélem soha többet:(

2021. szept. 22. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!