Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam volna?

Felfáztam volna?

Figyelt kérdés
elég furcsán körülírható problémám van, ezért írom először is ide ki, mielőtt orvoshoz fordulnék vele. kb percenként egy-egy pillanatra úgy érzem hogy nagyon pisilnem kell de egyáltalán nem tudnék pisilni. ez az érzés mindig csak kb egy pillanatig tart, érzem és el is múlik. nem mondanám fájdalmasnak de kifejezetten irritáló és nagyon agyalok rajta hogy mégis mit kezdhetnék ezzel. nem tudom az orvosom mégis mit szólna egy ilyen idiótasághoz mint ez… volt már valakivel hasonló, mi a tanácsotok?

2023. júl. 3. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet. Igyál sok kamilla teát.
2023. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha vizelés fáj,csíp ,"melegérzetű",kellemetlen, és/vagy telt hólyag alhasi nyomásra fáj;szagos, koncentrált a vizelet, akkor biztosan húgyúti fertőzés.

Igyál sok folyadékot, és ha 1-2 napon belül továbbra fennáll vagy rosszabb lesz, egy vér-vizelet vizsgálatot kérni sosem idiótaság :)

2023. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!