Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szépségvitaminok esetleges...

A szépségvitaminok esetleges mellékhatásairól szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés

Nagyon hull a hajam és töredezik a kormom ezért szépségvitamint szeretnék kipróbálni, csak tartok a mellékhatásoktól pl: elhízás, pattanások stb.

A biovanne plust sokan ajánlják valakinek ha van tapasztalata azt meghirhatja! Előre is köszönöm a segítséget


2010. okt. 13. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a töredezett haj és köröm miatt ajánlották nekem a Kalcium-kovaföld kapszulát.

Szedtem 1 hónapot(1nap/3) és nekem vesekövet csinált, amit sajnos zúzni kellett. Nah azóta én merek szedni semmiféle ilyen vitaminokat. Persze lehet, hogy nekem a hajlam is megvolt, de biztos ami biztos!!!

Szörnyű fájdalom, nem kívánom senkinek, inkább elviselem, hogy töredezik a hajam!

2010. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a biovanne-plus kapszulát, én csak ajánlani tudom :)

már harmadszorra szedem a biovanne-t, első két alkalommal csak sima biovanne-t szedtem (1 és 2 éve, összesen 3 hónapig lehet max szedni egyszerre) most a plusz-t szedem és nekem bevált :) Kipróbáltam a revalidot is, de semmi hatás nem jelentkezett...

A, E, D vitamin, jód, élesztő, szőlőmagolaj és ligetszépe olaj van a biovanne-ban, semmi vesekő-képző calcium meg ilyesmi...

2010. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!