Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nagy probléma lehet?

Szerintetek nagy probléma lehet?

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem lehet nagy probléma, de az biztos hogy ez nem normális.

Vasárnap este megjelent a barna folyásom, pont időben érkezett az előjel pár napra esedékes is lett volna a menstruációm kezdete. Egészen csütörtökig volt kevéske barna folyás mensis enyhe fájdalommal kísérve, majd csütörtök hajnalban megjelent az enyhe vérzésem. Az enyhe vérzés egészen csütörtök estig tartott, amikor cseréltem egy egészen nagy alvadás szemezett velem. Nagyon rég volt hogy így kezdődött a menzeszem, a tini évekre emlékeztetett amikor még nem állt be normálisan a ciklusom, így nem is ijedtem meg. Ma reggelre mintha pirosra színezett víz jönne belőlem, 1 óra alatt átáztam a zöld ob mellett. Csak este van lehetőségem bejutni a városba orvoshoz autó hiányában, nagyon frusztrál hogy ez mégis micsoda, jó lenne kicsit megnyugodni és tisztában lenni azzal hogy miért lehet ez. Kérlek titeket ha valakivel fordult elő hasonló ne tartsa magában a választ. Elnézést az összeszedetlen kusza mondatokért, tényleg nagyon ingerült vagyok. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!



2023. júl. 7. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy nyugodj meg, ma mész az orvoshoz, ő majd megmondja, hogy mi a helyzet! Az aggódás viszont nem segít! Változtatni most úgysem tudsz rajta, így inkább ne stresszelj! Foglald addig le magad mással! Amúgy tapasztalatból mondom, ha van energiád aggódni, annyira nagy baj nem lehet! Nyugi!
2023. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem nagy probléma, 2x olvastam el, de még mindig nem vágom, miért akarsz ezzel orvoshoz rohanni.
2023. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Nagyon szépen köszönöm!!
2023. júl. 7. 18:13
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es azért rohanok vele orvoshoz, mert a legnagyobb ob tamponnal átáztam 1 óra alatt, vízállagú élénk piros vérzésem van, ami nem normális!!
2023. júl. 7. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne volna normális? Vannak erős fájdalmaid? Az, hogy egy vérzés másmilyen, erősebb, semmit sem jelent.
2023. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én se gondolom, hogy egy napja tartó vérzéssel orvoshoz kell rohanni. Majd ha hétfőig sem szűnik, akkor bemész a szakrendelésre és kész.
2023. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2023. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!