Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan problémám van, hogy...

Olyan problémám van, hogy ferdül a péniszem felfelé mint egy banán Tökre nem tudom eldönteni, hogy ez most koros vagy sem, de szerintem lehet már abba a kategoriába tartozik Szerintetek gáz lehet ha szemre ferdébb mint 30°?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha nyugtalanít a kérdés, akkor fordulj szakorvoshoz! De ha felfelé görbül, jó eséllyel nem lesz gond!
2020. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
A felfele gorbulot lehet jol hasznalni. Az a lenyeg, hogy tovabb ne gorbuljon. Mindig ilyen volt?
2020. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam olyan pasival akinek görbe volt (bár neki balra), de még soha senkivel nem volt olyan jó a szex.
2020. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ismerem még az oldalt és véletlen lepontoztam pár embert azért bocsi

Igen, felfele görbül és öszintén nem tudom, hogy eddig is ennyire görbe lett volna

2020. okt. 6. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
muti meg pv..megmondom ,hogy normális e vagy kell-e mütét
2020. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is görbe. De imádják az emberek. Mondták már többen is hogy kifejezetten jó, mert elér több olyan pontot is, amit mások nem. Szóval nem feltétlenül hátrány ha szokatlanabb a formája 😉
2020. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Görbe péloval kanyarban is tudsz pröcskölni.
jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!