Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne ezt kezelni? 22L

Mivel lehetne ezt kezelni? 22L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb gimi óta van hüvelyi folyásom, még azelőtt kezdődött ,hogy éltem volna nemi életet. Sosem voltam még nőgyógyásznál, nem is feltétlen gondoltam,hogy indokolt lenne emiatt elmenni. Szóval elég bő hüvelyi folyásom van, mensit megelőzően fehér ,bővebben jön, ragadósabb,máskor alapból hígabb ,néha picit sárgásfehér, van,hogy érzek szagot,de tejhez hasonlít,nem halszagú ,vagy ilyesmi. Nem ég,nem viszket, nem darabos,alhasi fájdalmam sincs. Volt,hogy párszor sárgásabbnak láttam, de inkább csak ha megszárad. Esetleg van valami,ami nektek bevált ? Kúp, krém ,stb? Lehet,csak felborult a hüvelyflórám. Tangát hordok és észrevettem,hogy elég rossz a bugyiknak,hogy erős öblítő illatuk van, tuti az sem tesz jót.

2023. júl. 9. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A hüvelyfolyás teljesen normális.Igen van amikor vizesebb, van amikor sárgásabb, van amikor tojásfehérjés nyúlósabb( ovulációkor szokott lenni az utobbi) hány éves vagy? 18 évesen illik elmenni, söt hamarabb is ha nemi életet élsz.Egy sima rákszürés stb esetleges lehet. Teljesen normális ez a jelenség amit leírsz a folyásról
2023. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi most látom hogy 22 vagy.Menj nőgyógyászhoz ha még eddig soha nem jártál.Egy rákszűrés esetleges.
2023. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

A hüvelyi folyás teljesen természetes. Van akinek több, van akinek kevesebb. Ha nincs fura színe vagy szaga, nem véres, valószínűleg nincsen semmi probléma.

Egy nőgyógyászt mindenesetre meglátogathatsz ettől független is, időközönként érdemes.

2023. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen élettani. Az állaga is a ciklustól függ, pont ahogy leírtad. Nem kell tenned semmit.
2023. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, ez természetes; ehhez nem kell nőgyógyász.
2023. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Te jó ég...biológia óra, felvilágosítás nem volt?


Nem a te szégyened a tudatlanságod. Az oktatásé.

2023. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

6

Az oktatást ebből most hagyd ki kérlek. A gyermekvédelmi törvény értelmében "a szülő dolga a felvilágosítás". Nem fogja a tanár megkockáztatni (pláne, ha férfi), hogy intim, vagy szexuális dolgokról beszéljen a diákjaival, mert baj lesz belőle. Itt tartunk 2023-ban.

2023. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!