Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irtózok nőgyógyászhoz menni,...

Irtózok nőgyógyászhoz menni, hogy menjek így?

Figyelt kérdés

Igen tudom ciki, felnőtt ember vagyok és mégis. De van még tovább is itt ciki dolog...huszas éveim elején molesztáltak. (De nem erőszakoltak meg)

Azóta annyira udirorom attól hogy valaki hozzám ér,hogy még férfival sem voltam.

27 vagyok. Muszaj már elmennek legalább egy rákszűrésre



2023. júl. 9. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ma mar rengeteg a noi nogyogyasz.
2023. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Èn is utálom, de túl kell esni rajta. Én csak női orvoshoz mentem eddig életemben.

Pszichológussal amúgy lehet érdemes lenne beszélni a zaklatás miatt.

2023. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Akkor keress női nőgyógyászt, ha az komfortosabb, és mesélt el neki a rossz élményeidet, meg fogja érteni!
2023. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha még nem voltál senkivel, vizsgálat előtt szólj. Nem tud rákszűrést csinálni ha szűz vagy, csak végbélen keresztül tud vizsgálni.
2023. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is női nőgyógyászt keress. Érdemes magánorvoshoz menned, foglalj időpontot, hogy ne kelljen várni. Online tudsz a konkrét orvosról értékeléseket olvasni, válassz egy szimpatikusat.


Lehetsz vele őszinte, természetesen csak annyit ossz meg vele, amennyit jónak látsz, például hogy most vagy először, kéred a türelmét, mert szorongsz. Kérd meg, hogy mindig mondja előre, mi következik. A beleegyezésed nélkül semmit sem tehet a testeddel, ezt jegyezd. Biztonságban leszel.


Kísérjen el valaki a rendelőbe, barátnőd, anyukád, bárki, akiben megbízol. Ha kint is kell megvárnia, jó érzés lesz, hogy valaki ott vár és támogat.


Maga a vizsgálat csak pár perc, beszélgetéssel együtt maximum fél óra, előtte kérdéseket fog feltenni az orvos. Utána kell levetkőzni. Érdemes ruhában, szoknyában menned, így csak leveszed az alsóneműd, a szoknya maradhat. Felülsz a székbe, felhúzod a szoknyát, pár perc a vizsgálat. A legtöbb orvos ilyenkor beszéltet, hogy elterelje a figyelmed, szerintem is segít.


Az nagyon jó, hogy törődsz az egészségeddel, az első lépést megtetted, most következik az időpont foglalás.


Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Egyáltalán nem ciki, hogy szorongsz, ne gondold ezt, hiszen traumán mentén keresztül. Kitartást kívánok a feldolgozásához, hogy ha egyszer majd szeretnéd, és itt az ideje, lehessen szerető párkapcsolatod. Ha gondolod, kérd szakember segítségét a feldolgozáshoz.

2023. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Na kezdődnek a szuzes nőgyógyászos perverz kérdései
2023. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Amíg nincs igazán bajod, addig ne menj. Ezzel nyerhetsz még éveket, aztán majd meglátod.
2023. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
A hetes hülyeséget beszél. Sokszor egy szűrővizsgálaton derül ki egy-egy probléma, és jobb a megelőzés!
2023. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

8

27 éves a kérdező...

2023. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Persze. Minden héten kivan írva hogy valaki szüzen akar nőgyógyászhoz menni, írjanak szotorikat...
2023. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!