Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim területen fellèpő...

Intim területen fellèpő viszketés és a megszokottól eltèrő sűrű darabos fehér folyás esetén fordulhatok nőgyógyászati ügyeletre?Időpontot nem mostanában kapnèk és félek hogy addig nem bírom ki.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ennél sürgősebb esetekkel szoktak nőgyógyászati ügyeletre menni ezért kérdeztem itt hogy ez elég indok e.Köszönöm ha válaszoltok!

2023. júl. 7. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen.
2023. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mehetsz, de ezek a tünetek elég egyértelműen gombára utalnak. Erre recept nélkül is kapsz kenőcsöt ,kúpot s patikában.
2023. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ügyeletre NEM.

A szakrendelésre lehet elmenni a rendelési időben soron kívül.

Az ügyelet arra való, ami nem tud várni 2-3 napot, mert belehalnál. Értelemszerűen egy hüvelygombába nem fogsz.

De ennyire egyértelmáű gombás tünetekkel nyugodtan vehetsz egy adag Gynoxint, jó eséllyel megszűnik tőle a baj....

2023. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak nem akartam magam diagnosztizálni meg orvos tanácsa nélkül bármivel kezelni magam nehogy többet ártsak.Esetleg tudtok mondani kenőcsöt vagy kúpot ami nektek bevált?
2023. júl. 7. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Mit tudnál ártani egy gombaellenes szerrel? Max nem használ.

3 db-os Gynoxin vagy 3 db-os Canetesten. Mindképp a hüvelykúp, nem csak krém.

2023. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy ezzel tök felesleges dokihoz menni. Nekem is volt ilyen tünetem pár hete. A 3 darabos Canesten hüvelytabletta és a Canesten krém hamar megoldotta a problémát.
2023. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is a fentiekhez csatlakizom. Azzal a külónbséggel hogy nemibeteg gondozóba mennék. Ha már orvost választasz. Az itt a kerdés hogy mitől jött ez? Neked kell tudni. Helytelen higénia, vagy partnertől származó dolog.
2023. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőre én is gombát mondanék, kúp + krém (minden használd el a használati utasítás alapján, még ha a tünetek el is tűnnek korábban) és ha nem múlik el utána jelentkezz be a nőgyógyászodhoz.


Nem feltétlen helytelen higiénia/partnertől származhat csak kis plusz infóként néhányaknak, pl. egy szorosabb bugyitól, sok cukor/tejtermék fogyasztástól, legyengült szervezettől, hormon változástól is kialakulhat, ki-ki mennyire hajlamos rá.

2023. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!