Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajkak közötti terület...

Kisajkak közötti terület piros, ég. Mi hozna javulást?

Figyelt kérdés
Félrekezelt, hosszú hüvelygyulladás után maradt egy olyan tünetem, hogy a kisajkak közötti terület piros és folyamatosan ég és húzódik. Hónapokig kentem hidratálókkal (pl Cikatridina, Cicaplast, Aloe gél stb), de nem lett jobb. Nemrég voltam több helyen is tenyésztéses vizsgálaton, de mindig negatív, az egyiknél írtak annyit, hogy kevés fehérvértest található a lactobacillusok mellett. STD is negatív. Rengeteg krémet kaptam már orvosoktól (Pimafucort, Mupirocin, Boraxatum), legutóbb Betadine-t, ami, bár iszonyatosan csípett, főleg az elején, attól lentebb ment a pirosság és az égés, de ez sem szünette meg. Korábban a csiklómra is ráment a duzzanat és pirosság, kb 3 hónap után szűnt meg egyik napról a másikra. Fehérneműt pamutra cseréltem, sensitive mosószert és öblítőt használok, sokat vagyok itthon alulról meztelenül, hogy ne irritálódhasson. Párommal nem voltam együtt a biztonság kedvéért. Pisilés közben és után mindig rosszabb, hiszen csípi azt a területet és a papír is dörzsöli (vizeletvizsgálatom is negatív). A napokban felkeresek még egy orvost, de hátha valaki találkozott már ilyennel. Sajnos már az egész hüvelygyulladás-külső gyulladás lassan 2 éve tart, pedig végig az orvosok utasításait követtem, nem magamat kezeltem, és kezdek belefáradni, hiszen a mindennapjaimat nehezíti meg ez az egész, hogy nem tudok sokszor ülni, hajolni, sétálni :(

2023. júl. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a beliema expert intim krémet.
2023. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos attól még rosszabb lett, az is kicsípte és utána nagyon viszketett is az a terület :(
2023. júl. 11. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Herpesz? Furcsa lenne, ha ennyi ideje, kezelés nélkül nem alakultak volna ki hólyagok, és senki nem is vette észre, de a kezdeti tünetei nekem pont ehhez hasonlóak voltak.
2023. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia én is ugyanigy vagyok most. Már elviselhetetlen. Hogy vagy azóta segített valami?
2023. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem múlt el..van, hogy minimálisan jobb, néha belobban..egyszerűen nem tudok rájönni, mi fokozza. Most is negatív tenyésztést kaptam, pimafucort krémet írtak fel megint, de ugyanúgy nem jó tőle.
2023. júl. 31. 21:36
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, neked segített valami?
febr. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!