Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik ezek ott lent? A puncimon...

Mik ezek ott lent? A puncimon - már mióta az eszemet tudom - olyan fehér pöttyök vannak a nagyajkak és a kisajkak közötti részen.

Figyelt kérdés

nagyon leírni sem tudom. a higiéniával nagyon jóban vagyok, szóval azzal nincs gond. van, hogy ki is tudom némelyiket nyomni és olyan, mint az a fehér hosszú mitesszer lenne. tudja valaki, hogy mi ez?

(a nőgyógyász nem mondott rá semmit)


2010. nov. 12. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán valami mirigyek. Hány éves vagy?
2010. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22, de ez nem lényeges úgy gondolom, mivel már elég régóta ilyen.
2010. nov. 12. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az mindig a lekopasztott csirke bőrére emlékeztetett :D Bizonyára normális, de azt nem tudom, hogy van-e valami kifejezett nevük/funkciójuk.
2010. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így elsőre kutya közönséges faggyúmirigyekre emlékeztetnek. Amit kinyomtál belőle, az a faggyú. A szerepe pedig, hogy segíti a kenést biztosítani bizonyos dolgok esetén.
2010. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!