Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász nők tényleg...

A nőgyógyász nők tényleg besokallnak egy idő után?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk egy napra sok vaginát kell megvizsgáljanak. Tudom, fura kérdés, de láttam egy vicces videót erről, meg korábban mesélték is, illetve tapasztaltam is hogy a sokadik p*nci aznapra már zavarja őket szinte. De akkor miért ez a hivatásuk? Miért kell gorombának lenni?

Volt nektek tapasztalatotok?



2023. júl. 12. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők sokallhatnak be. A férfiaknak sem tetszik minden nő. A nők között is rengeteg ápolatlan, büdös, undorító ember van és nekik azt is meg kell vizsgálniuk.
2023. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont a nőgyógyász nők? A férfi orvosok nem sokallhatnak be a munkájuktól?

Ez is csak egy szakma a sok közül. Minden munkától be lehet sokallni.

Van is egy ilyen vicc erről:


A nőgyógyász bemegy a kocsmába, és megkönnyebbülve felsóhajt:

- Arcok. Végre arcok!

2023. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Hát én találkoztam már iszonyat bunkó nőgyógyász nővel, kb. olyan volt, mintha megerőszakolt volna. Vaginizmusom volt akkor (aki nem tudná: embertelen fájdalom bármilyen behatolási kísérletnél) ez a baromállat meg úgy nyomta be a kacsát, hogy csak azt remélem, őt is megerőszakolja egyszer valaki. Mondjuk a férfiakról is lehetne beszélni...
2023. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

Nem szakmafüggő, illetve más orvosok között is akad olyan, amelyik még idősebb korára sem tanult meg normálisan beszélni az emberekkel.

Legjobb, amikor orvos létére sem képes szöveget értelmezni, vagy épp negatív módon ért félre dolgokat, de azért igyekszik hülyének mézni az embert.

De ezért felesleges orvoshoz menni, a Gyakori Kérdéseken is hülyének nézhetnek, ami sokkal kényelmesebb és röhelyesebb.

Egyébként nem járok orvoshoz, régebben tapasztaltam ezt-azt és nyilván vannak rendesek is.

2023. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%
Vagyis "nézni" és sikerült "röhejesen" elnyomni. Ragályos néha...
2023. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy vannak ápolatlanok is, de itt most konkrétan a sok p*ncira értettem. Azért nem kérdeztem a férfi nőgyógyászokat, mert nekem csak nővel volt tapasztalatom. De gondolom, egy férfi azért mégis jobban viseli, nem?
2023. júl. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!