Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák akik tulestek mellrák...

Anyukák akik tulestek mellrák műtéten, megirnátok, hogyan sikerült feldolgoznotok?

Figyelt kérdés
Anyukám 1hete értesült hogy van egy 6mmes csomo a bal mellében, benne jo illetve rossz indulato sejtek..padlon van a család, tudtok tanácsolni valamit? 8-án mütik!
2010. okt. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már a mellrák gyógyítható! Váltani kell az életmódon. Vörös húsok és cukor kerülése stb.stb. olvass utána a mellrák elleni diétának.
2010. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
most találtam meg a kérdéseg. tul vagytok a műtéten? sajnos engem is erint dolog nekem is van .ird meg légy szi
2011. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia!

igen, persze, szövettan negativ lett, de 2x mütötték mert elsöre nem szedtek ki elég sokat! februárban kapott 1 havi sugárterápia kezelést, volt kontrollon minden ok eddig. reméljük sokáig!

iszik prventa vizet most a gyengébbiket, eszik vmi szelén nevezetü tablettát meg iszik reggelente tönköly búza lét, ugy h ledarálja a füveket! ezek mind antioxidánsak amik gátolják a rákos sejtek szaporodásást, nem olcso de az egészség annál nagyobbra tartando! remélem tudtam segiteni, ha bármi van irj privit!

2011. márc. 24. 23:36
 4/4 A kérdező kommentje:
meg iszik céklalét is ezt almával darálja le mert eléggé föld izü nem finom.
2011. márc. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!