Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció nálatok mennyire...

A menstruáció nálatok mennyire tabutéma?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok tabunak? Mennyire tudtok nyíltan beszélni róla?

2023. júl. 13. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem semennyire nem tabu.Se a párom elött se egy barátnő elött a strandon hogy figyelj elkell mennem a mosdóba cserélni.28 vagyok.Nemtudom hány éves vagy de " tinikorban" szokott ez ciki lenni.Legalábbis egyes lányok cikinek tartják pedig nem az.Normális dolog.
2023. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Semennyire nem tabu. Nem ez a központi beszédtéma, de ha szóba jön, bárkivel beszélek róla.

Mondjuk a szakdolgozatom témája erősen érinti, így valamivel többet foglalkozom vele, mint az átlag.

2023. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmi tabu nincs benne, bárkinek megindoklom, ha fáj a hasam. Volt, hogy idegen (ismerős ismerőse) férfi akart gyógyszert adni, mert mondtam, hogy fáj a hasam, akkor neki is mondtam, hogy nem gyomorrontás, női havi.
2023. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem tabu, sosem volt az.
2023. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ kivel vagyok, ha barátokkal, párommal vagyok akkor egyatalan nem okoz problémát és semmilyen szinten sem tabu

Illetve párom családja is nagyon nyílt így előttük sem probléma semmi


Az én családom nagyon konzervatív ilyen szempontból, így otthon semmi ilyesmi nem hangzik el

2023. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire.
2023. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hárman voltunk lánytesók és anya egyedül nevelt minket nem sokat tabuskodtunk semmilyen női dologgal :D Persze ne úgy képzelje senki, hogy ez lett volna a fő beszédtéma de kicsit se jövök tőle zavarba
2023. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!