Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha fájt a nőgyógyásza...

Normális ha fájt a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Attól a pillanattól hogy betette a kacsát. Az ultrahang nem fájt annyira. Kicsit kellemetlenül érzem magam mert eleve nagyon izgultam és nem tudtam ellazulni, és eléggé fájdalmasnak éltem meg, és sajnos nem tudtam leplezni, más is járt már így?

2023. júl. 13. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Persze, sajnos van, hogy fáj. Még akkor is, ha amúgy óvatosan csinálja a doki, de ez sem mindig van így :(
2023. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Remélem jelezted, mert a fájdalomnak elvileg nem kéne lennie. Kellemetlen oké, de ha megmozgatja benned és úgy fáj az nem biztos, hogy egészséges.
2023. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább akkor fáj, ha van valami baj (akár pszichés). Hány éves vagy?
2023. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mivel nem voltál ellazulva igen, sajnos normális :(
2023. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehat fugg attol, hogy a ciklusban eppen hol jarsz, a mehszaj valtozik.

Ugyannal az orvosnal hol igy, hol ugy erzem. Felevente kell jarnom. Pont menstruacio elott nem erzem szinte, pedig akkor vagyunk erzekenyek. Es ovulacio idejen faj, meg halkan sziszegek is, neha annyira.

2023. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát az ultrahangon látszik ha van valami elváltozás, ha esetleg attól fáj mert gyulladás van a szervezetedben, mint nekem is volt egyszer :) de egyébként szerintem normális, főleg ha nem nagyon voltál azon a részen érintett eddig
2023. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig atom fájnak a nőgyógyászati vizsgálatok. Ha belegondolunk miért ne fájna?!

Egy érzékeny, nyálkahártyával fedett felületet/ ami nem egyesetben gyulladt is- hisz azért is mehetsz oda, - szétfeszítenek egy feszítőfémmel, feltolnak egy drótkefét, amivel kitépnek egy darabot a méhnyakadból. Hm, fincsi! És mindezt sok esetben egy kommunikálni képtelen, empátia nélküli, unintelligens majom csinálja.

Nőgyógyászaton ezért mindig szuper!

2023. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

7# te mirol beszelsz?

"szetfeszitenek meg dugdosnak neked be dolgokat" Nem olyan kegyetlen mint mondjak, lazitani kell es amugyis a huvelyedhez meretben illo kacsat dugnak fel es nyilvan sikositjak is. Az ultrahang meg mar csak akkor faj ha valami nincs rendben odabent, egyebkent is azert mesz hogy megtudjak mi faj es segitsenek.

2023. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, Sophia2, akkor jó töltődést a vizsgálatokon!

Én inkább pl az edzéssel vagyok ugyanígy,: kicsit kellemetlen, de a méretemnek megfelelő súlyzókkal nyomom. És a végén segít egészségesebbnek érezni magamat.

🤘

2023. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!