Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja az erős vizelési...

Mi okozhatja az erős vizelési ingereket (úgy lászik csak nálam van, mert más azt mondta neki ilyen sosem volt)?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon kell akkor néha rámjönnek erős vizelési ingerek. Úgy kell elképzelni, hogy ülök, beszélgetek és ezért nem megyek ki wc-re, mert majd kicsit később és amíg várom, hogy később legyen néha rám jön 1-1 erős vizelési inger amikor jobban kell szorítanom és ha megmozdulnék vagy felállnék akkor azonnal megindulna.


Más nem tapasztalt olyant, hogy ilyen erős ingerei lennének, meg is döbbentek, hogy nekem ilyenek vannak.


Múltkor olyan volt, hogy úgy értem haza, hogy nagyon kellett pisilnem és ahogy beléptem a lakásba egy olyan erős inger jött rám, hogy le kellett guggolnom és utána nem tudtam felállni, mert éreztem, hogy ha felállok vagy megmozdulok akkor azonnal megindul. Nagyon kellett szorítanom és nem akart elmúlni az inger és már egy idő után nem bírtam tovább. Eleresztettem magam és felnőtt létemre a bejárati ajtóban bepisiltem. Amikor végeztem, már fel tudtam állni a guggolásból.


Másnak ha erősebb az inger, jobban kell pisilnie akkor nincs a mozgással gondja, nem kell hirtelen leguggolnia vagy fel tud állni, csak velem van ez.


Ez mitől lehet?


2023. júl. 14. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyengek a medencefeneki izmaid.

Intimtorna segithet.


Amugy meg ha pisilned kell, ne tartogasd. Menj el akkor, amikor kell.

2023. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!