Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány orvos megbolondult?...

Néhány orvos megbolondult? Vagy csak feltalálták a Lombikmutyit?

Figyelt kérdés

A páromat 25 éves nő létére meddőnek diagnosztizálták, 14 kiló túlsúly, és némi progeszteronhiány miatt, engem meg férfi létemre 38 évesen terméketlennek 45 millió spermával / mililiter aminek a 68%-a motilis, és a 4% a normál alakú.


Crp mindkettőnknél normális ennek ellenére az én dokim szerint "genny van a spermámba" (közbe a vérkép leletemet meg se nézte) és mindenáron meg akart ujjazni a "kis hamis" a honvédba (sztk), de természetesen nem hagytam!


A dokijaink nem ismerik egymást de mindkettő lombikprogramra akar küldeni, pedig még egyikünknek sem volt előtte gyereke.


Ezek meghülyültek komolyan? Vagy csak én konspirálom túl?



2023. júl. 16. 23:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Kemény dolog a paranoia...
2023. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Minek mész orvoshoz, ha aztán nem hiszel neki?
2023. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Párom nődokija kérdezte őt, hogy nálam mi a helyzet?


Minek megyek el?

Hát ez az!


Te minek mész be a templomba, ha nem hiszel Istenben?

Nyilván voltál már életedben templomban, ha másnem vittek...


Na kb én is ezért mentek el a dokihoz, de az én diagnózisom pontosabb! Második kérdése volt az, hogy mivel foglalkozom, amikor közöltem, hogy mostanában mindennel akkor konkrétan rákérdezett, hogy csaknem vagyok nemzetvédelmis?


Öt perc mulva már a "profertil" nevű cuccot reklámozta, meg hogy van hozzá ajánlókártyája..


Közbe meg csapkodott meg hadonászott a kezeivel mint egy karmester. Bármit kezdtem el modnani vagy kérdezni végig sem hallgatott de a röpke 10 perces "rendelése" alatt amiben még hereultrahang is volt (villám a csávó) háromszor kérdezett rá, hogy rektálisan megvizsgálhat e. Mintha az életem múlna ezen!


Te komolyan vennéd?

2023. júl. 17. 00:07
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ezzel a lombikkal nem nagyon lehet mutyizni. Szedd össze magad és csinálj egy gyereket a párodnak. Ha nem megy, akkor tényleg az orvosnak van igaza.
2023. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Végül fél tizenkettő körül, közölte, hogy neki most rohannia kell, de majd visszajön (gondolom kajálni ment), a kezembe nyomott két kis mintaadó edényt, és kitessékelt a rendelőből, hogy amire visszajön ő vagy a nővér, addigra produkáljak vizelet meg spermamintát a férfi wc be, mert neki muszáj a rendelőt bezárnia, és ne aggódjak, úgyse jön erre senki!


Mondtam neki Ok!


Egy órakkor jött vissza a nővér..

Odaadtam neki a mintákat, de azt se tudta miről van szó vagy minek ez.

Én közöltem vele, hogy a DoktorÚr, elküldené őket baktériumvizsgálatra.

Engem meg "góckutatásra" küldött, páromat is arra küldte a dokija előzőleg, közbe a vérképünk rendben van és panaszunk sincs.


Leszámitva hogy nem esik teherbe már két éve nem védekezünk.

2023. júl. 17. 00:16
 6/50 A kérdező kommentje:

Lehet nekem ez a profertil kellene, páromnak meg progeszteron tabletta aztán akkor lehet össze is jönne, de akkor miért a lombikra akarnak küldeni? Miért nem adnak inkább gyógyszert?


Én ezt nem értem, hogy miért egyből a lombik?

Idén tavasszal kezdtük el vizsgáltatgatni magunkat orvosilag.

2023. júl. 17. 00:22
 7/50 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen kövér nőtől miért akarsz gyereket? Csak elvész benne, és mégkövérebb lesz a terhesség alatt.
2023. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

:D Relativ, hogy kinek mi tetszik.


Nekem ő :)

2023. júl. 17. 00:27
 9/50 anonim ***** válasza:
41%
🤢🤢🤮
2023. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de valami problémátok csak van, ami miatt az orvosokhoz fordultatok!

Mi az a probléma?

2023. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!