Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdek kicsit aggódni, lehet...

Kezdek kicsit aggódni, lehet az hogy kiis marad ha sok stresz éri az embert?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a stressz nagyban befolyásolja a menstruáció ciklusát. Nekem már az 5. napja késik, bár ez a héten nagyon sok ideget kaptam volt amikor sírva aludtam el olyan sok volt már. És már kezdek aggódni. Az orvoshoz nem mehetek mert akkor a szüleim azt hinnék hogy terhes vagyok(bár nincsen senkim szóval alaptalan lenne a feltételezés) és ki is nyirnának mert leszégyenítem őket az orvos előtt, és ezen alapozva őket sem kérdezhetem mert csak leorditanának.


Nem kérek utalkozokat mert már nagyon elegem van az olyanokbol akik nem képesek visszafogni a rosszindulatulat és mindenhova kell valami sértőt írni mert nem képesek elfogadni hogy az emberek nem csak ő vele foglalkoznak.


És nagyon hálás lennék ha valaki tényleg segítene vagy mondana valamit... Köszönöm előre is.



2023. júl. 11. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

5 nap késés SEM késés, mert egy normális ciklus 26-35 napos :)

De igen, a stressz is okozhat akár csúszást, akár egy teljes kimaradást.

2023. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
1-es jól írja.Mindazonáltal egy dokinak mindenképpen mutasd meg magad, mert ekkora mértékű stresszintolerancia nagyon csúnya rombolást végez benned. Mellesleg a dokitól senki, még a szüleid sem tudhat meg semmit.
2023. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!