Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy a szörnyű esemény...

Létezik hogy a szörnyű esemény borította fel a ciklusomat?

Figyelt kérdés

06.30.-án szörnyű, váratlan és helyrehozhatatlan eseményben volt részem. Már másnap éreztem hogy összementek a melleim és étvágytalan vagyok, emlékszem csak levest tudtam enni. Aztán… elkezdtem vérezgetni ott lent. Spirálom van, de ilyen még sosem volt. Kb. fél hónapja vérezgetek, tegnap erős bordó vérzést vettem észre a bugyimon mikor megérkeztem a páromhoz , akkor mondtam hogy elég, azonnal most megyünk az ügyeletre. Megnéztek uhval , teljesen helyén van a spirál, terhes nem vagyok, polip, ciszta nem látható, nyálkahártya 4 mm, kérdeztem a méhszájsebet, mondták az nem így vérzik. Úgyhogy elvileg minden rendben, mégis fél hónapja vérezgetek, pont azóta mióta a borzalom történt. Azt mondták ez most egy ilyen ciklus, ki kell várni míg véget ér és új kezdődik.


Okozhatta az esemény ezt?

Ha igen akkor hogy tudom már helyrerazni a szervezetem???


27/n

Szilvi



2023. júl. 19. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2023. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem tudom mi van velem. Az orvosok szerint minden oke.
2023. júl. 19. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen spirálod van de az mellett is előfordul vérzés.

Barátnőm egy fél évig vérezgetett mellette holott 3 hónap alatt meg kéne szűnnie. Ott is azt mondták minden rendben. Ez azt jelenti nincs kezelésre szoruló betegséged. Ettől még nem kényelmes vagy jó neked.

Én a helyedben megszabadulnék a spiráltól, de az én vagyok.

2023. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen persze a nagy stressz simán felborítja a ciklusod, nekem más eü.bajokat is okozott!
2023. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!