Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet-e a szextől a menstruác...

Késhet-e a szextől a menstruációm?

Figyelt kérdés

A párommal óvszert használunk, de sosem hagyja bennem, hogy ott menjen el. Magyarán kiveszi és úgy élvez el. Jó pár éve nem szexeltem már, talán 3-4 éve ő előtte. Előző párommal pl nem is használtunk gumit, csak a megszakítás volt. Úgyhogy kicsit viccesnek tartanám ha pont most lenne "probléma". Bezavarhatta a hormonokat az együttlét? Hasonlót akkor tapasztaltam mikor elveszítettem a szüzességem, de akkor nem kerítettem nagy gödröt a dolognak mert akkoriban még nagyon rendszertelen volt a ciklusom a sok stressz miatt.

Görcsölök illetve érzem azt a mindjárt meg fog jönni érzést.

Közbe egyébként össze szedtem valami gombás fertőzést egy nyilvános budin, amit most épp kezelek. Ez is okozhat késést?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is! :D. 24/L



2023. júl. 20. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem voltál még, akkor menj orvoshoz. Ha voltál, akkor legközelebb, ha nem változik semmi kérdezz rá!


Mi honnan tudhatnánk?

2023. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Elképzelhető, hogy a fertőzés miatt is késik. Illetve a hirtelen felszabaduló hormonok (ha volt pl orgazmusod), is befolyásolhatják, hogy 1-2 nappal később jön meg :)

2023. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!