Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti napon...

Menstruáció előtti napon hasmenés normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27. napon vagyok ciklusban, de már tegnap éreztem, hogy nem az igazi a hasam. Azt hittem azért, mert reggel vérvételen voltam, de nem volt étvágyam egész nap.

Mára puffadt vagyok nagyon, később ha nem is egészen hasmenés, de a széklet vége eléggé olyan állagú volt..

Ma pont megkaptam a tegnapi vérvétel eredményét, ami kifogástalan lett, így arra gondoltam, lehet a közelgő menstruációtól? Olyan már volt nekem, hogy aznap a görcstől volt, de lehet így előtte levő nap is?



2023. júl. 21. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet attól! De attól is, ha aggódtál a véreredmény miatt!
2023. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt sem tartom kizártnak, igen.. Hogy egy gyomorideget okozhattam magamnak. Mert már előtte izgultam, utána ugyan megkönnyebbültem, de lehet, hogy az eredményen még aggódtam, fájt is a gyomrom de egy falat nem akart lemenni.
2023. júl. 21. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam utana, hormonalis oka van. Azelott csak a megjovessel egyidejuleg volt, es annak szerintem ertheto oka, hogy a gorcsok erintik a beleket is. De ujabban elotte van, es igy lattam egeszsegugyi oldalakon angolul, hogy hormonalis.

Nekem ez negyven folott jott.

2023. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!