Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen kiütés? Mi lehet a baj?

Ez milyen kiütés? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Múlt héten Aksolin antibiotikumot szedtem, mellé ezt az új eros normaflore-t. Nem volt elég sajnos, hüvely gombám lett, vettem Canesten Kombit mert az bevált már(3 nap,3tabletta) amelyből 2-t felhasználtam, és applikátor hiányában vettem egy Canesten Uno kupot es azt használtam a 3. Nap. Ez volt 3 napja. Majd ma elkezdtem érezni valamit a kisajkaimon, lefürödtem, és érzékeny volt a kis ajkam, pici pöttyszerűt éreztem rajta. Majd megnéztem és így sorban ilyen kis bőrszínű vadhús szerű kiütéseket láttam. 2,5 éve vagyok párommal együtt, óvszerrel védekezünk. Utána olvastam, és a legjobban a “Vestibular papillomatosis”-ra hasonlít a képek alapján. Valamint még pici viszketést érzek a hüvely bemenetnél, lehet akkor sértettem meg picit. Lehet ebből baj? Úgy emlékszem mát volt ilyenem régebben aztán elmúlt. Mit tegyek?
2023. júl. 22. 01:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És puhák, ilyesmire hasonlítanak csak kisebbek: [link]
2023. júl. 22. 01:46
 2/7 A kérdező kommentje:
Azthiszem régebben is voltak csak aztán eltűntek. Hozzá kell tegyem hogy még mindig beteg vagyok, befejeztem az antibiotikum kúrát, de elkaptam egy felső légúti megbetegedést is.
2023. júl. 22. 01:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hpv szemölcs
2023. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem kaphattam el semmit senkitől😅 meg kaptam oltást is…
2023. júl. 22. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

De, elkaphattad. Az oltás nem m8nden típus ellen és nem örök életedre véd.

És az óvszer mem megoldás ellene, simán jöhetett a párodtól.😅😅😅

2023. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De úgy emlékszem volt már ilyenem akkor is amikor még tini voltam és szűz…pont egy ilyen antibiotikum kúra után…valamint nem tunnek indulatos kiutesnek, sokkal inkább ilyen kis pici, linearis pottyok, nem fehérek hanem rozsaszinek, és nem valadekoznak
2023. júl. 22. 12:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Megyek vele nőgyógyászhoz, csal addig is kíváncsi voltam hátha valakinek volt-e már ilyen
2023. júl. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!