Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló 7 napos...

A fogamzásgátló 7 napos szünetében, lehet szexelni? Akkor is véd a fogamzásgátló? Kell a 7 napos szünetben kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A 7 napos szunetben verzesed van. Ha nem zavar a ver, akar szexelhetsz is, bar azert ez gusztus (meg foleg higienia, fertozesveszely) kerdese.
2023. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem csak 3 vagy meg kevesebb napig van verzesem.

Szóval akkor ha szexelek ugyanúgy nem eshetek teherbe ha előtte szedtem rendesen és a 8. Napon elkezdem az új levelet?

2023. júl. 22. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért egyszerűbb itt megkérdezni mint elolvasni a gyógyszer betrgtájékozratóját. Lehet itt mi rossz választ adunk. Abban meg amit leírtak biztos jó.

A neten is fent vannak a betegtájékoztatók.

2023. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez annyira magától értetődő dolog, azért szeded, hogy bármikor tudj szexelni, de ez benne is van a tájékoztatóban.
2023. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az enyémben (dienille) n olvastam olyat hogy mi van a 7 napos szunettel
2023. júl. 23. 00:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha olvastál róla, akkor minek kérdezed meg itt?

Hitelesebb a tájékoztató. Itt ha azt írom, hogy nem véd olyankor, akkor elhiszed nekem?

2023. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tájékoztatom nem ír erről hogy a 7 napos szünetben mi van
2023. júl. 23. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg kell kérdezni a nőgyógyászt. Igen tudom, biztos ő se mondja el.

Ész nélkül szed mindenki mindent, de lövése nincs a dolgokról.

Teljesen igaza van minden előttem írónak.

Majd Kis Juliska itt leírja neked, hogy hogy kell szedni, aztán ha terhes leszel, mert rosszul mondta, majd ő lesz a hibás nem?

2023. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!