Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj az ujjazás?

Miért fáj az ujjazás?

Figyelt kérdés

Szűz lány vagyok. Ezelőtt semmi gondom nem volt az ujjazással, amikor magamnak csinálram sosem fájt. Viszont amióta az exem csinálta, azóta akár én, akár más próbálkozik mindig fáj, akkor is ha eléggé be vagyok nedvesedve és nem görcsölök rá. A folyásom színében is észrevettem változást, de nincs szaga. Nem tudom, hogy elkaphattam-e valamit, de nagyon félek tőle, ugyanakkor nem merek elmenni nőgyógyászhoz.


El kéne mennem nőgyógyászhoz? Szüzen kivizsgál, vagy előbb el kell veszítenem?



2023. júl. 26. 03:01
1 2
 1/11 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

"Szüzen kivizsgál, vagy előbb el kell veszítenem?" Anyám borogass!

Igen, kivizsgál, mert nem csak szexuális úton terjedően vagy szülés által okozott dolgokkal foglalkoznak a nőgyógyászok.

Mindenképpen el kell menned az orvoshoz. A pasidnak lehetett valami gombás fertőzése vagy egyebe, ami neki panaszt nem okozott, de átadta neked szándékolatlanul. Vagy máshol szedted össze (uszoda stb.).

43F

2023. júl. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, lehet hogy 18 évesen ciki nem tudni ilyesmi, de senki sem világosított fel arról, hogy szüzen kivizsgál-e a nődoki.


Mindenesetre köszönöm!

2023. júl. 26. 03:46
 3/11 hosszúhajú ***** válasza:
75%
barinőmet szűzen vizsgálták. szép óvatosan, lassan tágítóval. az is maradt. ne menj bárkihez azért, úgy értem, szerezz valami infót az illetőről barinő, ismi...
2023. júl. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
mindenképpen kérdezz körbe, mert sajnos nagyon állat nőgyógyászok is vannak. egyébként igen, még szűz gyerekeket is vizsgálnak, szóval nem kell elveszítened hozzá.
2023. júl. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen, szűzlányokat is vizsgálnak, csak sokkal óvatosabban.


Az ujjazást meg felejtsd el, a férfiak jelentős hányaa

- igénytelen, koszos kézzel nyúl(na) fel

- durva, csak húzgálja ki-be

- nem reszeli a körmét, amivel fixen felsért - ez nem szmétség, de sajnos ez a valóság :(

2023. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nagyon stresszelek azon hogy mi lehet a baj. Valami fertőzés vagy elkaptam-e valamit.

Eleinte azt hittem hogy biztos csak rágörcsölök és azért fáj, de amikor egyedül csináltam sosem tapasztaltam ilyet, azóta meg minden próbálkozás fáj.

2023. júl. 26. 12:56
 7/11 anonim válasza:
19%
Kérdező! Akkor azóta mióta ez van nem is élveztél még el? Ki lehetsz már.. :/
2023. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hosszúhajú ***** válasza:
0%
7, nem csak ott lehet..
2023. júl. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
61%
8. Tisztában vagyok vele. A kérdés is arra utalt volna, hogy csiklósan azért élvez e?!
2023. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A csiklós izgatással nincs gond, az orgazmus sem fájdalmas, csak maga az ujjazás.
2023. júl. 28. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!