Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kliontol rosszabb lehet?

Kliontol rosszabb lehet?

Figyelt kérdés
Volt egy munimalis folyasom. Csak enyhe viszketes.irany a nogyogyasz! Kliont irt fel. 2 napja hasznalom, most felerosodott! Eg nagyon, s mennyisege is tobb: vizszeru. Megijedtem. Felek hogy szetmerja a punimat. Mit csinaljak? Folytassam? Volt ilyen hatasa valakinel? Adjatok tanacsot. Orvos e hetig szabin van.

2023. júl. 26. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért más a folyás állaga és mennyisége mert a tabletta nagy része távozik. Te azt látod. Ez normális. Igazából szerintem az a része is rendben van hogy fáj. Nekem is fájt az első pár nap. Utána pedig teljesen rendbe jött mire az utolsót használtam. Anyukám szerint azért fáj mert "dolgozik" a hatóanyag.
2023. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azóta jobb lett kérdező? Tovább használtad?
2023. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel: mi lett végül?
2023. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen jobb lett. Koszi az etdeklodest. Azt mondta a doki, hogy az elejen lehet ilyen fellangolas, aztan rendbejon. Azt is mondta, hogy a receptnelkuliek semmit se ernek!
2023. aug. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!