Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is járt már úgy, hogy a...

Más is járt már úgy, hogy a Klion D 250 tabletta szedésének első napjaiban kevesebb tünete volt, ami utána napokon mégis rosszabbodott?

Figyelt kérdés

Orvos írta fel a tablettát,10 napi adagot, amit pontosan be is tartottam/tartok, és most vagyok a 4. napnál. Az első 3 napon szinte teljesen tünetmentes voltam, most viszont mintha erősödnének a tünetek, újra visszatért a folyásom, olyan mint a kezelés előtt.

Így, hogy a kezelés közepén tartok még, aggódnom kellene hogy hatástalan lesz a tünetek visszatérése miatt, vagy másnál is hasonló volt amíg szedte?

A kezelést persze mindenképp végigcsinálom, csak egyszerűen nem értem hogy miért lett több nap után rosszabb, amikor az első 3 napban annyit segített.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2023. márc. 13. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Végül is használt a Klion neked? Azóta látom telt el egy kis idő.
2023. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!