Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynophilus Restore-nál ez...

Gynophilus Restore-nál ez normális?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen 2 db-os Gynophilus Restore-t, tegnap este tettem be az elsőt, a másodikat majd 4 nap múlva kell.

Az előbb elmentem mosdóba, és konkrétan a fehérneműmön volt szinte az egész kapszula kifolyva, így is fog érni valamit vajon?

Vagy hogyan lehet elnyújtott hatású, ha szinte kifolyik az egész kapszula másnap? Járt már valaki így?



2023. júl. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Bevizezted a kapszulát mielőtt este felhelyezted?
2023. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen, ahogy le volt írva, úgy csináltam!
2023. júl. 26. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyesminél tisztaságit kell használni egy ideig, kifolyik a felesleg. Ez néha soknak tűnik, de teljesen rendben van. Ismerem a szóban forgó "cuccot" is, nekem bevált.
2023. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy kifolyik a felesleg, de tényleg rengeteg kijött tegnap, azért bizonytalanodtam el, de akkor hatásos lesz így is ezek szerint :D

Köszi a választ!

2023. júl. 27. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt írják a tájékoztatóban, hjgy nem okoz elszíneződést.

Terhes vagyok, most használom először. Eddig nem volt színes folyasom, tegnap este használtam a gynophilust, ma elszíneződött folyvást tapasztaltam. Másnak is volt ilyen?

febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ezt írják, de tényleg okoz elszíneződést. Egyszer próbáltam eddig, jó kis szer, végre valami helyreállító, ami nem irritál, engem a Lactofeel például nagyon csípett. Amúgy azt is állítják, hogy szagtalan, de ez sem igaz, határozottan éreztem napokig a jellegzetes szagát, mikor wc-re mentem.
ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!