Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lehet baj?

Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet már nagyon lerágott csont, és sok ilyen kérdés van, viszont az a baj hajlamos vagyok brutálisan bepánikolni.

A barátommal először voltam együtt nem olyan rég (szűzként), természetesen óvszerrel védekeztünk, viszont nem sikerült nagyon "bemennie", mert fájt, úgyhogy végül néhány próbálkozás után abbahagytuk.

Ennyi idő alatt, gumi mellett, ugye nem lehet teherbe esni?

Lehet borzasztóan hülye kérdés, viszont itt gyakorin annyi rémtörténetet meg kommentet olvastam, hogy itt milyen sokak írják, hogy "hát igen ők is így estek teherbe", hogy már teljesen be vagyok pánikolva, mivel elvileg tegnap kellett volna megjönnie, de még most sincs semmi. A szokásos PMS tünetek már 1 hete megvannak.

Nem tudom, mennyit járul hozzá esetleg a késéshez, hogy egy fokozottan stresszes időszakát élem az életemnek...

Köszönöm a válaszokat.

18/L



2023. júl. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De itt most mi a kérdés? Még csak úgy se szexeltetek, ahogy óvszerrel “rendesen” szoktak, akkor miért merül fel hogy teherbe estél volna?
2023. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert másoktól olvastam, hogy óvszerrel esett teherbe meg nem tudom... vagy hogy kiszakad vagy barmi és nem vették észre időben.

Bár mondjuk legfeljebb előváladék lehetett, ha bármi volt is benne... csak mindentől beparázok egyszerűen

2023. júl. 28. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is óvszerrel fogtok szexelni, nem retteghetsz örökké
2023. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni amit itt olvasol. Jesszus ennyire ne legyél már paracsajszi... Az óvszer arra van hogy egy fél órás vad szex során sem eshet teherbe az illető. Legalábbis megfelelő használat mellett.
2023. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni; hogy idővel majd “megszokod” a tényt vagy nem is tudom hogy fogalmazzak és nem fogsz rajta parázni.

Emlékszem anno az első alkalmak után mennyit patáztam, pedig tudtam, hogy mindent a rendeltetésszerűen használtunk és hogy alapvetően nem lehetne baj. Igen én is ide jöttem fel megerősítést keresni de sokszor csak elbizonytalanítottak azok a kommentek amiket te is említettél. 5 év elteltével már nem parázok ezen, mert elrontja az egésznek a hangulatát. Ha mindent úgy használtok ahogyan kell nem lesz baj nyugi, nagyon kicsi az esély rá, de nem lehet ettől rettegni egész életedben.

A mostani szitura reagálva pedig 100% hogy nem lesz baj; mert lényegében nem is történt meg rendesen a dolog ahogyan írtad. A másik pedig, hogy számtalan ok miatt késhet. Egy nap pedig semmi.

2023. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!