Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spontán vetélés otthon?

Spontán vetélés otthon?

Figyelt kérdés

Nincs szivhang, és szeretném elkerülni a kórházat, ahol legutóbb ugyanebben a helyzetben 5 órát varakoztattak, majd közölték hogy nem tudják kiürültem e. A saját dokimhoz visszamegyek majd utána nyilván.

Forró fürdő? Szex? Gyógynövények?

Kérlek a megfelelő stílusban válaszolj, eléggé kivagyok....



2023. júl. 28. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kórház! Már sokkal rutinosabban fogod csinálni, sokkal kisebb stressz lesz. Meg felkészültebben tudsz bemenni, telefont feltöltve, bekészítve enni és innivalót. Te is sokkal nyugodtabb leszel utána, hiszen ott meg tudnak vizsgálni. Az az 5 óra hamar elrepül, persze jobb lenne 5 perc alatt, de ez sajnos nem ilyen gyors. Akárhog is döntesz, vigyázz magadra, minden rendben lesz!
2023. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De miért kéne kórház?

Dokim szerint csak ha rosszul vagyok, mert elvileg én nem vagyok veszélyben, caak azért kéne mennem hogy megnézzék kiürültem-e. Azt meg a dokim is meg tudja nézni esetleg masnap a rendelésen és ott biztonságban érzem magam.

2023. júl. 28. 16:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam hogy legutóbb rá egy hétre hívtak vissza, hogy akkor talán majd látják kiürültem-e.
2023. júl. 28. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy orvossal beszélj, mert ez komoly téma, itt meg kevés a szakértő, káros tanácsokba futhatsz. De ha ő azt mondta, hogy nem kell kórház, akkor nem kell. A lényeg, hogy vele már beszéltél. Ő nem mondott semmit a fürdő, szex, gyógynövények kapcsán?
2023. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát eddig eu tilos volt fenyegető vetélés miatt, ezért gondoltam.

Már nem kérdeztem semmit, csak a trombózis panelt beszéltük tervezés előtt legközelebbre.

2023. júl. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!