Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt hasonló? Spontán...

Elena95 kérdése:

Kinek volt hasonló? Spontán vetélés lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval két hete késik a menszeszem, egy hét után teszteltem, ( nem védekeztünk terveztük a babát)

Pozitív teszt lett..

De rá egy napra barnás világos folyásom volt, folyamat görcsölés, és utánna megint egy napra rá mensi szerű vérzés.. És azóta is folytatódik ez az egész először barna volt sötétebb lett aztán élénk vörös és most görcsöltem erősebben és már ilyen (nyálkás darab is jött ki.) nem volt még ilyen nekem. És persze az sztk nem fogadott. Így magán dr tudok menni az is csak 4 nap múlva..kíváncsi vagyok másnak volt e hasonló vagy milyen volt vetélés során a menzesz vagy bármi..teszteljek még egyszer vagy várjak. Görcsök ha erősödnek persze ügyelet mást nemtudok sajnos.

25/ L.



2021. jan. 13. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem nem volt ilyen,de hallottam mástól hasonló tünetekről.Ez vetélés nagyon valószínű.Hiába tesztelsz mert egy ideig még úgyis pozitívat fog mutatni hiába történt meg az esetleges vetélés.Remélem azért hogy nem ez történt.Szorítok neked
2021. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 és 12 hetes terhesen volt ilyen sajnos, Kb. így ahogy leírtad. Engem megnéztek ultrahangon is, de görcsölt és vérzett is. Szerintem a tesztelésnek nincs sok értelme, ha nagyon görcsölsz próbálj meg bejutni valahová.
2021. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha pozitív volt a teszted, most meg vérzel, akkor igen, valószínűleg vetélsz. Sok mindent úgy se tudnak vele kezdeni, és mivel korai a terhesség, simán kiürülhet magától. 4 nap múlva sem leszel elkésve.
2021. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintetek mennyi ideig tart ez a vérzéses folyamat? Mennyi a normális? Persze írom mindig az észrevételt mindennap hogy a doktornak majd elmondjam.
2021. jan. 14. 15:00
 5/6 anonim válasza:
Nekem volt spontán vetélésem körülbelül 5-6 napig véreztem, nagy darabok is távoztak többször.
2021. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos spontán vetélés történt. Dokinál már voltam. Első terhességnél előfordul azt mondta, de nem kell aggódnom ,próbálkozni lehet.
2021. febr. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!