Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell aggódnom ezen a...

Mennyire kell aggódnom ezen a kínos helyzeten? Előfordult veled hasonló nőként?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt vagyok két nappal. Ilyenkor rosszul alszom, éjszaka és reggel többször kimegyek pisilni. Így nagyon fáradt vagyok. Ma kora reggel is kimentem. Ilyenkor puffadok, gázosodom nagyon. Már a WC-ben voltam, készültem leülni pisilni. De mivel nagyon puffadtam, egy kis haspréssel úgymond "rányomtam", hogy megszabaduljak a gázoktól. A hólyagom tele volt én meg félálomban és a nyomással kijött egy kis vizelet még a WC-re ülés előtt. Nagyon kínos a helyzet. Nem tudom, ez milyen bajt jelez? Mennyire kell aggódnom?

2023. júl. 29. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalom, amikor ez történt?

Az utolsó kérdéseidre így nem igazán lehet megbízható választ adni...

2023. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az első.
2023. júl. 29. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ha ez az első alkalom, és semmi egyéb behatás nem történt (gyógyszer, betegség, szorongás, együttlét, relevánsan eltérő életvitel...), aminek esetleg ráhatása lenne, akkor erre nem kell különösebben ráparázni.

Ha a zárójelben leírtak közül vannak jellemzők, akkor érdemes gondolkodni, miképp befolyásolhatta a mostani történéseket és lehet-e kihatással a jövőben is.

2023. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Relevánsan eltérő életvitel annyiban van, hogy elvesztettem a munkámat, jövő hónaptól nincs állásom, nyilván ez okoz szorongást és a munka elvesztése előtt is rengeteg stressz ért. Rosszul alszom, erre a menzesz is ráerősít. Valójában azt éreztem félálomban, hogy úgymon "rányomtam", nem passzívan cseppent el, hanem én idéztem elő a haspréssel. Elvileg el kéne tudni különíteni, hova nyom az ember. Máskor is volt olyan, hogy kicsit behúztam a hasam, hogy a belekre nyomást gyakoroljak és ne puffadjak annyira és egy kis ráhatással könnyebben szabaduljak meg a gázoktól. De ilyen probléma sosem volt. Most tulajdonképpen rossz helyre nyomtam, a prés a húgycsőre is hatott. Ezt elvileg meg kellene tudni különböztetni.
2023. júl. 29. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a pszichés oldalát vizsgáld meg magadban... vajon komolyabban kihathatott rá? Mennyire változott meg a lelki állapotod?
2023. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
" A hólyagom tele volt én meg félálomban és a nyomással kijött egy kis vizelet még a WC-re ülés előtt. Nagyon kínos a helyzet. Nem tudom, ez milyen bajt jelez? Mennyire kell aggódnom?" - mitől lenne kínos a helyzet? Mások előtt wcztél? :D Amúgy normális ha az emberrel ez történik, mivel gázosodunk ilyenkor.
2023. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Almosan en az ajtoba szoktam belevagni a fejem. Ez nem inkonentinencia, inkabb hasonlo baleset.
2023. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, van ilyen. Ilyenkor én is puffadt vagyok, feszül a hasam. Óránként járok wcre pisilni, különben egy tüsszentéstől, köhögéstől is becsurogna pár csepp.
2023. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!