Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek hasonló...

Előfordult már veletek hasonló, mégis jól tettétek hogy elmentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Előző menstruációim alkalmával igazán erős alhasi görcsöket tapasztaltam (júniusban, mint ha az alhasamat szabdalták volna), és a kőztes időszakokban is tapasztaltam görcsöket, már enyhébb formában. Jelenlegi júlusi menszeszem során hol az egész alhasamat, hol két oldalt a petefészkeknél érzem a görcsöket, de már nem olyan erősek mint előzőleg, viszont néha ülés közben érzek kidugárzó érzést a csípőmre, combomra.

2018. júl. 13. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen igen. Kiderült, hogy fertőzésem volt egy elég durva peteéréssel egybekötve. Vagy 3 hétig kellett gyógyszereznem magam utána és visszamennem kontrollra, hogy nem-e lett cisztám belőle.

Szóval nem hátrány ha megnéz egy doki.

2018. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket éreztem 2 egymást követő hónapban, a harmadik alkalmat már nem vártam meg. Kiderült, hogy 5 centis ciszta van mindkét petefészkemen. Nem akarlak ijesztgetni, de mindenképp jó lenne, ha te is elmennél dokihoz. Lehet, hogy csak egy fertőzés, ahogy az első is írta, de komolyabb is lehet, szóval tényleg menj el egy vizsgálatra.
2018. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!