Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál jártam, panaszme...

Nőgyógyásznál jártam, panaszmentesen, rákszűrésen. A mintavétel borzasztó fájdalmas volt, azt követően pár óráig enyhe, párcseppes, vérzés jelentkezett. Természetes ez?

Figyelt kérdés

Mindig érzékeny volt az alhasi rész, ezért maga a nőgyógyászati vizsgálat is fájdalommal járt. Most viszont borzalmas fájdalmam volt, az orvos rám is szólt, hogy ne feszítsek, engedjem el magam, de hát hogy is?

Ez természetes, ne tulajdonítsak ennek jelentőséget? Esetleg felsértett valamit?



2023. aug. 1. 09:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Természetes, előfordul utána egy kis minimális vérzés. Nekem is van olyan, hogy utána van egy kis barnázás aznap.

Ha erősebb lenne, vagy nem akar elmúlni, akkor menj vissza.

2023. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugtattál!
2023. aug. 1. 10:04
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ, milyen vizsgálat volt. Ha a méhnyakból vett kenetet, az néha fájhat. Nekem is volt ilyenem, szerintem durva volt az orvos, nagyon fájt is a vizsgálat, utána pár napig minimális vérszivárgás is volt.

Az izomzat befeszülése előfordulhat, ha stresszes az ember (akár tudat alatt is). Emiatt is fájdalmasabb lehet. Nekem volt aztán olyan nőgyógyász is, akinek olyan ügyes keze volt (meg én is kevésbé lehettem stresszes), hogy nem fájt.

2023. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabadna ennyire fájnia, csak sok orvos durva. Úgyis kibírod, akkor? Nevetséges, nem mennék többé ehhez a kontárhoz, hiába "jó szakember" (nem az).
2023. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok Hozzá menni. Egyébként pont azért választottam most mert nagyon dícsérték. Fiatal doktornő, gondoltam "új seprő jól seper", de nem. 30 évesen olyan stílusban beszélt mint aki 40 évet lehúzott a munkában és a nyugdíjat várta. Nem magánorvos volt, sima szakrendelés. korbában mindig magánrendelésre mentem, de gondoltam az ajánlások miatt hogy miért is ne válasszam az állami szakrendelést?Nincs panaszom, szűrővizsgálat... Biztos befeszültem, de kb úgy esett nekem mintha megerőszakolt volna. Bocs', hülyén fogalmazok, de még most is dühös vagyok ezen a hozzáálláson.
2023. aug. 1. 11:17
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Joggal vagy dühös. Sok az érzéketlen orvos.
2023. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell menni, és nem lesz fájdalmas...
2023. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es,de,menni kell,ez nem volt kérdés. Egyik családtagom is Hozzád hasonlóan fölöslegesnek tartotta a szűrővizsgálatot,későn került orvoshoz.
2023. aug. 1. 14:00
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

8

Az sajnálatos, de igazából elég ritka dolog.

2023. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozzatok ezzel a barommal. Ő egy férfi és a kérdések alá írogatja, hogy senki ne menjen nőgyógyászhoz, meg a párját se engedi. Beteg ember...


Kérdező! Szerintem ilyen szintű fájdalom nem normális, ne menj többet ehhez az orvoshoz. A minimális vérzés előfordulhat. Nekem is legutóbb este is volt pár csepp vér, aztán másnap barnázás.

2023. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!