Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál jártam, panaszme...

Nőgyógyásznál jártam, panaszmentesen, rákszűrésen. A mintavétel borzasztó fájdalmas volt, azt követően pár óráig enyhe, párcseppes, vérzés jelentkezett. Természetes ez?

Figyelt kérdés

Mindig érzékeny volt az alhasi rész, ezért maga a nőgyógyászati vizsgálat is fájdalommal járt. Most viszont borzalmas fájdalmam volt, az orvos rám is szólt, hogy ne feszítsek, engedjem el magam, de hát hogy is?

Ez természetes, ne tulajdonítsak ennek jelentőséget? Esetleg felsértett valamit?



2023. aug. 1. 09:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%

20

Előfordul fiatalon is, egy szóval sem mondtam, hogy nem. De attól még igaz, hogy a méhnyakrákos megbetegedés átlagéletkora 51 év. A prosztataráké még több, mégsem küldünk kamaszfiúkat - szerencsére - prosztataszűrésre.

És nem ebben a témában "leskelődöm" (milyen buta megfogalmazás, már bocs) csak, hanem minden más igenis megalázó vizsgálatnál, pl. prosztataszűrés is.

2023. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
34%

Igen? Akkor miért jársz ide férfiként téves infókat osztani? Mi a célod vele? Hogy jó sokan megbetegedjenek.


Én még életemben nem kezdtem el okoskodni a férfiak egészsége témakörbe, mert mondjuk nem vagyok férfi...


Beteg unatkozó ember vagy. Úgy látom egyre többen felismernek az oldalon.


Tényleg megmutatom az ismerőseimnek akik keményen harcolnak a rákkal. Biztos igazat fognak adni neked!

2023. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!